JMK325ABJ107MMHT
DigiKeys varenummer
587-3402-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3402-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3402-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
JMK325ABJ107MMHT
Beskrivelse
CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF ±20% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
JMK325ABJ107MMHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)