HMK325C7475MMHPE
DigiKeys varenummer
587-5039-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-5039-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-5039-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HMK325C7475MMHPE
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HMK325C7475MMHPE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)