FBMH4532HM681-T
DigiKeys varenummer
587-1761-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-1761-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-1761-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FBMH4532HM681-T
Beskrivelse
FERRITE BEAD 680 OHM 1812 1LN
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 1812 (4532 metrisk) 4A 28mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FBMH4532HM681-T Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
4A
Producenter
Taiyo Yuden
DC-modstand (DCR) (maks.)
28mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,138" (3,50mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Impedans @ frekvens
680 Ohms @ 100 MHz