FBMH1608HM471-TV
DigiKeys varenummer
587-3825-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3825-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3825-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FBMH1608HM471-TV
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 1A 150mOhm
EDA/CAD-modeller
FBMH1608HM471-TV Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1A
DC-modstand (DCR) (maks.)
150mOhm
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Højde (maks.)
0,035" (0,90mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)