EMK063B7332MP-F
DigiKeys varenummer
587-EMK063B7332MP-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-EMK063B7332MP-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-EMK063B7332MP-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EMK063B7332MP-F
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 16V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EMK063B7332MP-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)