EMF316B7474KLHT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
KEMET
0.47 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.