CB2012T1R0MV | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CB2012T1R0MV |
Beskrivelse | FIXED IND 1UH 700MA 195 MOHM SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 700 mA 195mOhm maks. 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CB2012T1R0MV Modeller |
Kategori | Afskærmning Uskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 195mOhm maks. |
Serie | Frekvens - Selvresonans 100MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 105°C |
Varestatus Ikke til nye design | Induktansfrekvens - Test 7.96 MHz |
Type Tromlekerne, trådviklet | Monteringstype Overflademontering |
Materiale - Kerne | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Induktans | Leverandørs enhedspakning 0805 (2012 metrisk) |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,057" (1,45mm) |
Strøm - Mætning (Isat) 500mA |