AMK325ABJ337MM-P
DigiKeys varenummer
587-AMK325ABJ337MM-PTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-AMK325ABJ337MM-PCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-AMK325ABJ337MM-PDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMK325ABJ337MM-P
Beskrivelse
CAP CER 330UF 4V X5R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF ±20% 4V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AMK325ABJ337MM-P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)