AMK325ABJ227MM-T
DigiKeys varenummer
587-3270-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3270-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3270-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMK325ABJ227MM-T
Beskrivelse
CAP CER 220UF 4V X5R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF ±20% 4V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
AMK325ABJ227MM-T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)