AMK316AC6107ML-T
DigiKeys varenummer
587-3981-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-3981-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-3981-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMK316AC6107ML-T
Beskrivelse
CAP CER 100UF 4V X6S 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF ±20% 4V Keramiske kondensatorer X6S 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
AMK316AC6107ML-T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)