AMK316AC6107ML-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | AMK316AC6107ML-T |
Beskrivelse | CAP CER 100UF 4V X6S 1206 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 µF ±20% 4V Keramiske kondensatorer X6S 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | AMK316AC6107ML-T Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±20% | Tykkelse (maks.) 0,071" (1,80mm) |