AMK105EBJ226MV-F
DigiKeys varenummer
587-6279-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-6279-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-6279-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMK105EBJ226MV-F
Beskrivelse
CAP CER 22UF 4V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±20% 4V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AMK105EBJ226MV-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)