TSSE3H60
DigiKeys varenummer
1801-TSSE3H60TR-ND - Tape & Reel (TR)
1801-TSSE3H60CT-ND - Afskåret tape (CT)
1801-TSSE3H60DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TSSE3H60
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 60 V 3A Overflademontering SOD-123HE
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TSSE3H60 Modeller
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 60 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
SOD-123HE
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
60 V
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
3A
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
600 mV @ 3 A