XZCBBCNANF-16.000000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taitien
På lager: 0
Datablad
Similar
Taitien
På lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
16 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 200 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XZCBBCNANF-16.000000
DigiKeys varenummer
XZCBBCNANF-16.000000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XZCBBCNANF-16.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
XZCBBCNANF-16.000000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,065" B (2,05mm x 1,65mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Belastningskapacitans
10pF