XZABBCNANF-26.000000
DigiKeys varenummer
1664-XZABBCNANF-26.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-XZABBCNANF-26.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-XZABBCNANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XZABBCNANF-26.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
XZABBCNANF-26.000000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
26 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,065" B (2,05mm x 1,65mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Belastningskapacitans
8pF