XYBBDLSANF-50.000000
DigiKeys varenummer
1664-XYBBDLSANF-50.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-XYBBDLSANF-50.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-XYBBDLSANF-50.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XYBBDLSANF-50.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 50.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
XYBBDLSANF-50.000000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
50 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,55x2,05)
Frekvensstabilitet
±25ppm
Størrelse/dimension
0,100" L x 0,081" B (2,55mm x 2,05mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
9pF