XYAEELNANF-48.000000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taitien
På lager: 0
Datablad
Similar
Taitien
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 330
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
48 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XYAEELNANF-48.000000
DigiKeys varenummer
1664-1480-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XYAEELNANF-48.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
XYAEELNANF-48.000000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,55x2,05)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,100" L x 0,081" B (2,55mm x 2,05mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Belastningskapacitans
8pF