XXBBPLNANF-32.000000
DigiKeys varenummer
1664-XXBBPLNANF-32.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-XXBBPLNANF-32.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-XXBBPLNANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XXBBPLNANF-32.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Belastningskapacitans
9pF