X8HCAKNHNF-10.000000
DigiKeys varenummer
1664-X8HCAKNHNF-10.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
X8HCAKNHNF-10.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF THOLE
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz ±2ppm Krystaller 20pF 105 Ohms HC-43/U
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
105 Ohms
Serie
Driftstilstand
3. overtone
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
10 MHz
Størrelse/dimension
0,441" L x 0,189" B (11,20mm x 4,80mm)
Frekvenstolerance
±2ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,530" (13,46mm)