X3LEEJNANF-26.000000
DigiKeys varenummer
1664-1409-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
X3LEEJNANF-26.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz ±30ppm Krystaller 6pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
6pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
26 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)