X3ABBCNANF-26.000000
DigiKeys varenummer
1664-X3ABBCNANF-26.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-X3ABBCNANF-26.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-X3ABBCNANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
X3ABBCNANF-26.000000
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
26 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,65x1,25)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,065" L x 0,049" B (1,65mm x 1,25mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)