TYETBCSANF-32.000000
DigiKeys varenummer
1664-TYETBCSANF-32.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-TYETBCSANF-32.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-TYETBCSANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TYETBCSANF-32.000000
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 2,8V – 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±1ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
2,5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)