TXEAADSANF-25.000000
DigiKeys varenummer
1664-TXEAADSANF-25.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-TXEAADSANF-25.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-TXEAADSANF-25.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TXEAADSANF-25.000000
Beskrivelse
XTAL OSC VCTCXO 25.0000MHZ SNWV
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz VCTCXO Klemt sinusform Oscillator 2,8V – 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±500ppb
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
2mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)