TWETALJANF-40.000000
DigiKeys varenummer
1664-1233-ND
Producenter
Producentens varenummer
TWETALJANF-40.000000
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CMOS
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±500ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
8mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,065" (1,65mm)