OYETDLJANF-25.000000
DigiKeys varenummer
1664-OYETDLJANF-25.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-OYETDLJANF-25.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1664-OYETDLJANF-25.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
OYETDLJANF-25.000000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
15mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)