OWENDLVANF-250.000000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Renesas Electronics Corporation
På lager: 716
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Raltron Electronics
SiTime
250 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OWENDLVANF-250.000000
DigiKeys varenummer
OWENDLVANF-250.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
OWENDLVANF-250.000000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
65mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)