OWENCLLANF-155.520000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 177
Datablad
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OWENCLLANF-155.520000
DigiKeys varenummer
OWENCLLANF-155.520000-ND
Producenter
Producentens varenummer
OWENCLLANF-155.520000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
75mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)