OTETGCVTNF-156.250000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Renesas Electronics Corporation
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OTETGCVTNF-156.250000
DigiKeys varenummer
1664-1069-ND
Producenter
Producentens varenummer
OTETGCVTNF-156.250000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
52 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
75mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)