NKEECCJNNY-20.000000
DigiKeys varenummer
1664-NKEECCJNNY-20.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
NKEECCJNNY-20.000000
Beskrivelse
XTAL OSC OCXO 20 MHZ 3.3V CMOS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±5ppm
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
600mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,571" L x 0,378" B (14,50mm x 9,60mm)
Output
CMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)