TG-APC94-150-150-3.0-0
DigiKeys varenummer
1168-TG-APC94-150-150-3.0-0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-APC94-150-150-3.0-0
Beskrivelse
THERM PAD 150MMX150MM RED
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Rød 150,00mm x 150,00mm Kvadratisk
Kategori
Omrids
150,00mm x 150,00mm
Tykkelse
0,118" (3,00mm)
Farve
Rød
Termisk ledningsevne
4,0W/m-K