TG-APC93-150-150-1.0-0
DigiKeys varenummer
1168-TG-APC93-150-150-1.0-0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-APC93-150-150-1.0-0
Beskrivelse
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 150,00mm x 150,00mm Kvadratisk
Kategori
Omrids
150,00mm x 150,00mm
Producenter
t-Global Technology
Tykkelse
0,0394" (1,000mm)
Serie
Materiale
Silikonefri
Emballage
Boks
Farve
Grå
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
2,0W/m-K