TG-AL373-13-7-1.0-0
DigiKeys varenummer
1168-TG-AL373-13-7-1.0-0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-AL373-13-7-1.0-0
Beskrivelse
THERM PAD 13MMX7MM YLW
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Gul 13,00mm x 7,00mm Rektangulær
Kategori
Tykkelse
0,0394" (1,000mm)
Materiale
Silikoneelastomer
Serie
Support, bærer
Glasfiber
Emballage
Boks
Farve
Gul
Varestatus
Ikke til nye design
Termisk ledningsevne
1,7W/m-K
Type
Ledende pude, Ark
Holdbarhed
24 måneder
Form
Rektangulær
Grundlæggende varenummer
Omrids
13,00mm x 7,00mm