TG-A486G-20-20-4-1A
DigiKeys varenummer
1168-TG-A486G-20-20-4-1A-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-A486G-20-20-4-1A
Beskrivelse
THERM PAD 20MMX20MM W/ADH GRAY
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 20,00mm x 20,00mm Kvadratisk Selvklæbende - én side
Kategori
Tykkelse
0,157" (4,00mm)
Materiale
Silikoneelastomer
Serie
Klæbemiddel
Selvklæbende - én side
Emballage
Boks
Farve
Grå
Varestatus
Forældet
Termisk ledningsevne
6,3W/m-K
Type
Ledende pude, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Kvadratisk
Holdbarhed start
Indkøbsdato
Omrids
20,00mm x 20,00mm