TG-A38KX-385-285-5.0
DigiKeys varenummer
1168-TG-A38KX-385-285-5.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-A38KX-385-285-5.0
Beskrivelse
THERM PAD 385X285MM BLUE
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Blå 385,00mm x 285,00mm Rektangulær Klæbrig - begge sider
Kategori
Omrids
385,00mm x 285,00mm
Producenter
t-Global Technology
Tykkelse
0,197" (5,00mm)
Serie
Materiale
Silikone
Emballage
Bulk
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Varestatus
Aktiv
Farve
Blå
Brug
Multi
Termisk ledningsevne
3,8W/m-K