TG-A2030-100-100-1.0 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
t-Global Technology
På lager: 44
Datablad
Køleplader Hvid 100,00mm x 100,00mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG-A2030-100-100-1.0
DigiKeys varenummer
1168-TG-A2030-100-100-1.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG-A2030-100-100-1.0
Beskrivelse
THERM PAD 100MMX100MM WHT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Tykkelse
0,0394" (1,000mm)
Materiale
Silikoneelastomer
Serie
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Emballage
Boks
Farve
Hvid
Varestatus
Forældet
Termisk ledningsevne
2,0W/m-K
Type
Ledende pude, Ark
Holdbarhed
24 måneder
Form
Kvadratisk
Grundlæggende varenummer
Omrids
100,00mm x 100,00mm