T68AP-270-270-0.085
DigiKeys varenummer
1168-T68AP-270-270-0.085-ND
Producenter
Producentens varenummer
T68AP-270-270-0.085
Beskrivelse
GRAPHITE HEAT SPREADER 270X270MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Sort 270,00mm x 270,00mm Kvadratisk Selvklæbende - én side
Kategori
Tykkelse
0,0033" (0,085mm)
Producenter
t-Global Technology
Materiale
Grafit
Serie
Klæbemiddel
Selvklæbende - én side
Emballage
Bulk
Support, bærer
Polyethylen-terephthalat (PET)
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Brug
Multi
Termisk ledningsevne
5W/m-K
Type
Grafitplade, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Kvadratisk
Holdbarhed start
Indkøbsdato
Omrids
270,00mm x 270,00mm