LI98-640-320-0.25 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
t-Global Technology
På lager: 237
Datablad
Køleplader Hvid 640,00mm x 320,00mm Rektangulær Selvklæbende - begge sider
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LI98-640-320-0.25
DigiKeys varenummer
1168-LI98-640-320-0.25-ND
Producenter
Producentens varenummer
LI98-640-320-0.25
Beskrivelse
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Tykkelse
0,0100" (0,254mm)
Producenter
t-Global Technology
Materiale
Akryl-elastomer
Serie
Klæbemiddel
Selvklæbende - begge sider
Emballage
Boks
Support, bærer
Glasfiber
Varestatus
Forældet
Farve
Hvid
Type
Tape, Rulle
Termisk ledningsevne
1,0W/m-K
Form
Rektangulær
Holdbarhed
12 måneder
Omrids
640,00mm x 320,00mm