FAM5-297-210-0.05-1A
DigiKeys varenummer
1168-1407-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAM5-297-210-0.05-1A
Beskrivelse
RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Absorberende ark FAM5 Ikke-ledende, Enkeltsidet 8,268" (210,00mm) X 11,693" (297,00mm) X 0,002" (0,05mm)
Kategori
Længde
11,693" (297,00mm)
Bredde
8,268" (210,00mm)
Serie
Tykkelse - Samlet
0,002" (0,05mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C