FAM3-100-100-0.25-1A
DigiKeys varenummer
1168-1401-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAM3-100-100-0.25-1A
Beskrivelse
RF EMI ABSORB SHEET 100MMX3.937"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Absorberende ark FAM3 Ikke-ledende, Enkeltsidet 3,937" (100,00mm) X 3,937" (100,00mm) X 0,010" (0,25mm)
Kategori
Længde
3,937" (100,00mm)
Producenter
t-Global Technology
Bredde
3,937" (100,00mm)
Serie
Tykkelse - Samlet
0,010" (0,25mm)
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C