FAM1-200-200-1.5-1A
DigiKeys varenummer
1168-1396-ND
Producenter
Producentens varenummer
FAM1-200-200-1.5-1A
Beskrivelse
RF EMI ABSORB SHEET 7.874X7.874"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF EMI Absorberende ark FAM1 Ikke-ledende, Enkeltsidet 7,874" (200,00mm) X 7,874" (200,00mm) X 0,059" (1,50mm)
Kategori
Længde
7,874" (200,00mm)
Bredde
7,874" (200,00mm)
Serie
Tykkelse - Samlet
0,059" (1,50mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C