35RAPC4BH3
DigiKeys varenummer
SC1464-ND
Producenter
Producentens varenummer
35RAPC4BH3
Beskrivelse
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", ministik) - hovedtelefon Telefonhunstik Stereo (3 ledere, TRS) Stikforbindelse Loddemetal
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
35RAPC4BH3 Modeller
Kategori
Monteringstype
Panelmontering, Hulmontering, Retvinklet
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Afskærmning
Uskærmet
Emballage
Bulk
Funktioner
Monteringstilbehør, Gevindlås
Varestatus
Aktiv
Kontaktmateriale - Belægning
Sølv
Stikforbindelse type
Telefonhunstik
Materiale på krop
Messing
Køn
Hun
Farve på krop
Sølv, Sort
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Inkluderer
2 stk. - 1 stikforbindelse, 1 møtrik
Brancheanerkendt koblingsdiameter
Husmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Aktuel diameter
0,142" (3,60mm)