35LJNAUS
DigiKeys varenummer
SC1483-ND
Producenter
Producentens varenummer
35LJNAUS
Beskrivelse
CONN JACK STEREO 3.5MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", ministik) - hovedtelefon Telefonhunstik Stereo (3 ledere, TRS) Stikforbindelse Loddeøje(r)
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Mfr
Terminering
Loddeøje(r)
Serie
Afskærmning
Uskærmet
Emballage
Bulk
Kontaktmateriale - Belægning
Guld
Varestatus
Aktiv
Materiale på krop
Kobberlegering
Stikforbindelse type
Telefonhunstik
Farve på krop
Sølv
Køn
Hun
Husmateriale
Kobberlegering
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Kontaktmateriale
Berylliumkobber
Brancheanerkendt koblingsdiameter
Kabelåbning
0,175" (4,44mm)
Aktuel diameter
0,141" (3,57mm)