SFSA060GM1AA2TO-I-LB-416-STD
DigiKeys varenummer
1052-1224-ND
Producenter
Producentens varenummer
SFSA060GM1AA2TO-I-LB-416-STD
Beskrivelse
SSD 60GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (MLC) 60GB SATA III M.2-modul 3,3V
Kategori
Hastighed - Læse
520MB/s
Producenter
Swissbit
Hastighed - Skrive
90MB/s
Serie
Spænding - Forsyning
3,3V
Emballage
Bakke
Type
SATA III
Varestatus
Forældet
Strøm - Maks.
365mA
Hukommelsesstørrelse
60GB
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (MLC)
Vægt
0,24oz (6,84g)
Formfaktor
M.2-modul
Størrelse/dimension
60,00mm x 22,00mm x 3,32mm