URG2012L-121-L-T05
DigiKeys varenummer
408-2054-2-ND - Tape & Reel (TR)
408-2054-1-ND - Afskåret tape (CT)
408-2054-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
URG2012L-121-L-T05
Beskrivelse
0805 SIZE, 0.1W, 120 OHM, 0.01%,
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms ±0,01% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
URG2012L-121-L-T05 Modeller
Temperaturkoefficient
±2ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)