RR1220Q-680-D | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RR1220Q-680-D |
Beskrivelse | RES SMD 68 OHM 0.5% 1/10W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 68 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RR1220Q-680-D Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |