RR1220Q-48R7-D-M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
På lager: 245
Vishay
YAGEO
YAGEO
48.7 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RR1220Q-48R7-D-M
DigiKeys varenummer
RR1220Q-48R7-D-M-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RR1220Q-48R7-D-M
Beskrivelse
RES SMD 48.7 OHM 0.5% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RR1220Q-48R7-D-M Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)