RR1220P-104-D
DigiKeys varenummer
RR12P100KDTR-ND - Tape & Reel (TR)
RR12P100KDCT-ND - Afskåret tape (CT)
RR12P100KDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RR1220P-104-D
Beskrivelse
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/10W 0805
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RR1220P-104-D Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)