RR1220P-102-B-T5 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 5.852
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 1.711
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
På lager: 1
1 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RR1220P-102-B-T5
DigiKeys varenummer
RR12P1.0KBTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RR1220P-102-B-T5
Beskrivelse
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/10W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RR1220P-102-B-T5 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)