RR0816P-5621-D-73H
DigiKeys varenummer
RR08P5.62KDTR-ND - Tape & Reel (TR)
RR08P5.62KDCT-ND - Afskåret tape (CT)
RR08P5.62KDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RR0816P-5621-D-73H
Beskrivelse
RES SMD 5.62KOHM 0.5% 1/16W 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.62 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RR0816P-5621-D-73H Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)