RR0816P-2153-D-33D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
På lager: 705
YAGEO
På lager: 28
YAGEO
215 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RR0816P-2153-D-33D
DigiKeys varenummer
RR0816P-2153-D-33D-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RR0816P-2153-D-33D
Beskrivelse
RES SMD 215K OHM 0.5% 1/16W 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RR0816P-2153-D-33D Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)